Programul complet al sezonului 2012-2013 în Liga 1

Etapa I
Steaua Bucureşti – Concordia Chiajna
Viitorul Constanţa – FC Braşov
Gaz Metan Severin – Dinamo Bucureşti
CSMS Iaşi – Oţelul Galaţi
Petrolul Ploieşti – Ceahlăul Piatra Neamţ
Rapid Bucureşti – FC Vaslui
CFR Cluj – Gaz Metan Mediaş
Pandurii Târgu Jiu – Universitatea ClujÎ
Gloria Bistriţa – Astra Ploieşti

Etapa a II-a
Concordia Chiajna – Viitorul Constanţa
FC Braşov – Gaz Metan Severin
Dinamo Bucureşti – CSMS Iaşi
Oţelul Galaţi – Rapid Bucureşti
Ceahlăul Piatra Neamţ – CFR Cluj
FC Vaslui – Petrolul Ploieşti
Gaz Metan Mediaş – Pandurii Târgu Jiu
Universitatea Cluj – Gloria BistriţaÂ
Astra Ploieşti – Steaua Bucureşti

Etapa a III-a
Steaua Bucureşti – Universitatea Cluj
Viitorul Constanţa – Astra Ploieşti
Gaz Metan Severin – Concordia Chiajna
Petrolul Ploieşti – Oţelul Galaţi
Rapid Bucureşti – CSMS Iaşi
CFR Cluj – FC Vaslui
Pandurii Târgu Jiu – Ceahlăul Piatra Neamţ
Gloria Bistriţa – Gaz Metan Mediaş
FC Braşov – Dinamo Bucureşti

Etapa a IV-a
CSMS Iaşi – Petrolul Ploieşti
Concordia Chiajna – FC Braşov
Dinamo Bucureşti – Rapid Bucureşti
Oţelul Galaţi – CFR Cluj
Ceahlăul Piatra Neamţ – Gloria Bistriţa
FC Vaslui – Pandurii Târgu Jiu
Gaz Metan Mediaş – Steaua Bucureşti
Universitatea Cluj – Viitorul Constanţa
Astra Ploieşti – Gaz Metan Severin

Etapa a V-a
Steaua Bucureşti – Ceahlăul Piatra Neamţ
Viitorul Constanţa – Gaz Metan Mediaş
Gaz Metan Severin – Universitatea Cluj
Petrolul Ploieşti – Rapid Bucureşti
CFR Cluj – CSMS Iaşi
Pandurii Târgu Jiu – Oţelul Galaţi
Gloria Bistriţa – FC Vaslui
Concordia Chiajna – Dinamo BucureştiÎ
FC Braşov – Astra Ploieşti

Etapa VI-a
CSMS Iaşi – Pandurii Târgu Jiu
Rapid Bucureşti – CFR Cluj
Dinamo Bucureşti – Petrolul Ploieşti
Oţelul Galaţi – Gloria Bistriţa
Ceahlăul Piatra Neamţ – Viitorul Constanţa
FC Vaslui – Steaua Bucureşti
Gaz Metan Mediaş – Gaz Metan Severin
Universitatea Cluj – FC Braşov
Astra Ploieşti – Concordia Chiajna

Etapa a VII-a
Steaua Bucureşti – Oţelul Galaţi
Viitorul Constanţa – FC Vaslui
Gaz Metan Severin – Ceahlăul Piatra Neamţ
CFR Cluj – Petrolul Ploieşti
Pandurii Târgu Jiu – Rapid Bucureşti
Gloria Bistriţa – CSMS Iaşi
Concordia Chiajna – Universitatea Cluj
FC Braşov – Gaz Metan Mediaş
Astra Ploieşti – Dinamo Bucureşti

Etapa a VIII-a
CSMS Iaşi – Steaua Bucureşti
Petrolul Ploieşti – Pandurii Târgu Jiu
Rapid Bucureşti – Gloria Bistriţa
Dinamo Bucureşti – CFR Cluj
Oţelul Galaţi – Viitorul Constanţa
Ceahlăul Piatra Neamţ – FC Braşov
FC Vaslui – Gaz Metan Severin
Gaz Metan Mediaş – Concordia Chiajna
Universitatea Cluj – Astra Ploieşti

Etapa a IX-a
Steaua Bucureşti – Rapid Bucureşti
Viitorul Constanţa – CSMS Iaşi
Gaz Metan Severin – Oţelul Galaţi
Pandurii Târgu Jiu – CFR Cluj
Gloria Bistriţa – Petrolul Ploieşti
Concordia Chiajna – Ceahlăul Piatra Neamţ
FC Braşov – FC Vaslui
Universitatea Cluj – Dinamo Bucureşti
Astra Ploieşti – Gaz Metan Mediaş

Etapa a X-a
CSMS Iaşi – Gaz Metan Severin
Petrolul Ploieşti – Steaua Bucureşti
Rapid Bucureşti – Viitorul Constanţa
CFR Cluj – Gloria Bistriţa
Dinamo Bucureşti – Pandurii Târgu Jiu
Oţelul Galaţi – FC Braşov
Ceahlăul Piatra Neamţ – Astra Ploieşti
FC Vaslui – Concordia Chiajna
Gaz Metan Mediaş – Universitatea Cluj

Etapa a XI-a
Steaua Bucureşti – CFR Cluj
Viitorul Constanţa – Petrolul Ploieşti
Gaz Metan Severin – Rapid Bucureşti
Gloria Bistriţa – Pandurii Târgu Jiu
Concordia Chiajna – Oţelul Galaţi
FC Braşov – CSMS Iaşi
Gaz Metan Mediaş – Dinamo Bucureşti
Universitatea Cluj – Ceahlăul Piatra Neamţ
Astra Ploieşti – FC Vaslui

Etapa a XII-a
CSMS Iaşi – Concordia Chiajna
Petrolul Ploieşti – Gaz Metan Severin
Rapid Bucureşti – FC Braşov
CFR Cluj – Viitorul Constanţa
Pandurii Târgu Jiu – Steaua Bucureşti
Dinamo Bucureşti – Gloria Bistriţa
Oţelul Galaţi – Astra Ploieşti
Ceahlăul Piatra Neamţ – Gaz Metan Mediaş
FC Vaslui – Universitatea Cluj

Etapa a XIII-a
Steaua Bucureşti – Gloria Bistriţa
Viitorul Constanţa – Pandurii Târgu Jiu
Gaz Metan Severin – CFR Cluj
Concordia Chiajna – Rapid Bucureşti
FC Braşov – Petrolul Ploieşti
Ceahlăul Piatra Neamţ – Dinamo Bucureşti
Gaz Metan Mediaş – FC Vaslui
Universitatea Cluj – Oţelul Galaţi
Astra Ploieşti – CSMS Iaşi

Etapa a XIV-a
Steaua Bucureşti – Dinamo Bucureşti
CSMS Iaşi – Universitatea Cluj
Petrolul Ploieşti – Concordia Chiajna
Rapid Bucureşti – Astra Ploieşti
CFR Cluj – FC Braşov
Pandurii Târgu Jiu – Gaz Metan Severin
Gloria Bistriţa – Viitorul Constanţa
Oţelul Galaţi – Gaz Metan Mediaş
FC Vaslui – Ceahlăul Piatra Neamţ

Etapa a XV-a
Viitorul Constanţa – Steaua Bucureşti
Gaz Metan Severin – Gloria Bistriţa
Concordia Chiajna – CFR Cluj
FC Braşov – Pandurii Târgu Jiu
Dinamo Bucureşti – FC Vaslui
Ceahlăul Piatra Neamţ – Oţelul Galaţi
Gaz Metan Mediaş – CSMS Iaşi
Universitatea Cluj – Rapid Bucureşti
Astra Ploieşti – Petrolul Ploieşti

Etapa a XVI-a
Steaua Bucureşti – Gaz Metan Severin
Viitorul Constanţa – Dinamo Bucureşti
CSMS Iaşi – Ceahlăul Piatra Neamţ
Petrolul Ploieşti – Universitatea Cluj
Rapid Bucureşti – Gaz Metan Mediaş
CFR Cluj – Astra Ploieşti
Pandurii Târgu Jiu – Concordia Chiajna
Gloria Bistriţa – FC Braşov
Oţelul Galaţi – FC Vaslui

Etapa a XVII-a
Gaz Metan Severin – Viitorul Constanţa
Concordia Chiajna – Gloria Bistriţa
FC Braşov – Steaua Bucureşti
Dinamo Bucureşti – Oţelul Galaţi
Ceahlăul Piatra Neamţ – Rapid Bucureşti
FC Vaslui – CSMS Iaşi
Gaz Metan Mediaş – Petrolul Ploieşti
Universitatea Cluj – CFR Cluj
Astra Ploieşti – Pandurii Târgu Jiu

Post to Twitter

Share
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates